o firmie

Firma Kris Trans Krystian Książek powstała w 2011 roku. Od początku istnienia wkładamy ogromne zaangażowanie oraz wysiłek w rozwój firmy, aby wyjść naprzeciw potrzebom klienta.  Obecnie zajmujemy się usługami w zakresie transportowo-spedycyjnym na terenie kraju oraz Europy. Swoją współpracę z kontrahentami opieramy na rzetelności i zaangażowaniu, budując w ten sposób pozytywną opinię wśród naszych klientów. 

Dysponujemy ponad 60 zestawami składających się z nowoczesnych ciągników siodłowych i naczep spełniających wszystkie wymagane normy europejskie. Dbamy o regularne kontrole stanów technicznych pojazdów, aby być do Państwa dyspozycji i nie zawieść zaufania naszych klientów.

Mamy niezbędne licencje do przewozu towarów w ruchu krajowym oraz międzynarodowym. Ubezpieczenia, które chronią towar w trakcie transportu (OC i OCP). 

Nasi kierowcy dokładają wszelkich starań, aby dotrzeć na czas, wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. 

Chcąc oszczędzić czas i ograniczyć koszty podstawowe naprawy naszych pojazdów dokonujemy we własnym serwisie w tym również naprawy ogumienia. Posiadamy trzy stanowiska do naprawy pojazdów. Jedno z nich wyposażone jest w suwnicę do demontażu silnika lub skrzyni biegów.

CO NAS CECHUJE

PUNKTUALNOŚĆ

MONITOROWANIE GPS

POJAZDY EURO 6

POLISY UBEZPIECZENIOWE

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Zadzwoń i skorzystaj z naszych usług!